Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Wypoczynek dla dzieci i młodzieży

Wypoczynek dla dzieci i młodzieżyNad morze czy w góry? Jazda konna czy rajd rowerowy? A może spływ kajakiem? Ale czy zostać w kraju? Chyba lepiej za granicę… Co wybrać? Wakacyjne „problemy”…

Dzieciom z rodzin ubogich takie „dylematy” są obce. Pomóż im choć raz w życiu wyjechać na prawdziwe wakacje!

Wpłać swój dar na konto zbiórki publicznej:

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
54 1240 1994 1111 0010 3162 7042 z dopiskiem "Wypoczynek dla dzieci i młodzieży"

Zachęcamy do skorzystania z szybkiego przelewu on-line.

Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca od wielu lat organizuje wypoczynek dla dzieci i młodzieży.

Dla kogo organizujemy kolonie i ferie?

Wychowują się zwykle w starych, odpychających kamienicach albo na wielkomiejskich blokowiskach. Odrapane elewacje, zatęchłe bramy i brudne podwórka przypominające więzienne spacerniaki albo przygnębiające, szare budynki z wielkiej płyty, otoczone rachityczną zielenią – to rzeczywistość, z którą mierzą się każdego dnia. Pochodzą z rodzin ubogich, mieszkających często w lokalach socjalnych. Dzieci, które wysyłamy na wakacje, to kolejne pokolenie wzrastające w biedzie.

Wakacyjny oddech szeroką piersią

Kolonie i ferie dla najuboższych dzieci organizujemy w malowniczo położonych ośrodkach zdrowego życia – nad morzem, nad jeziorem i w górach. Już sam pobyt w otoczeniu przyrody dostarcza tym dzieciom niezapomnianych przeżyć i ekscytujących wrażeń. Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu daje im wiele radości i zadowolenia. Wycieczki, atrakcje turystyczne i wspólna zabawa pozwalają naszym podopiecznym przyjemnie, ciekawie i beztrosko spędzić czas. Taka rekreacja stanowi nie tylko gwarancję wspaniałej, wakacyjnej przygody i dobrych wspomnień, lecz także zachowania dobrego zdrowia i samopoczucia.

Na co przeznaczamy darowizny na wypoczynek dla dzieci i młodzieży

Dzięki wpłatom na ten projekt finansujemy lub dofinansowujemy kolonie i ferie dla najuboższych dzieci i młodzieży. Są one wyłaniane z rodzin objętych pomocą żywnością Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej lub w porozumieniu z ośrodkami MOPS. Koszt pobytu jednego dziecka na kolonii lub na feriach to ok. 600 zł.

Poznaj wszystkie nasze projekty!

Z roku na rok staramy się powiększać zakres naszych działań oraz ilość osób, do których docieramy z pomocą. Zobacz, jak to robimy.

więcej
Zapisz się na Newsletter
Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij