Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Masz czasem poczucie, że im dalej w życie, tym ciężej? Z tęsknotą wracasz do tego, co minęło: dzieciństwa „sielskiego, anielskiego”, młodości „górnej, durnej”…? A może zamiast beztroski i radości jako dziecko odczuwałeś przede wszystkim strach, ból i wstyd? Spraw, aby ubogie dzieci miały dobre wspomnienia…

Dzieci naszym oczkiem w głowie

Chrześcijańska Służba Charytatywna (ChSCh) od początku swojego istnienia troszczy się przede wszystkim o los dzieci. Z myślą o nich prowadzimy świetlice środowiskowe, organizujemy wypoczynek i pomoc szkolną. Włączamy się w zbiórkę żywności Podziel Się Posiłkiem i akcję Noworoczny Upominek. Wspólnie z nimi obchodzimy ich święto.

Razem świętujemy

Uśmiech dziecka jest pełną słodyczy odpowiedzią na dobro. Staramy się o to, aby gościł na twarzach najmłodszych jak najczęściej. Dlatego z okazji Dnia Dziecka przygotowujemy dla nich specjalne spotkania. Pragniemy, aby te chwile radości i dobre wspomnienia stanowiły przeciwwagę dla dni smutku i krzywdy.

Aby Dzień Dziecka był źródłem niezatartych przeżyć i gwarancją przyjemnie spędzonego czasu, zapraszamy najmłodszych na pikniki, koncerty, zachęcamy do udziału w zabawach integracyjnych, konkursach, zaskakujemy nagrodami i upominkami.

Swoją pieczę roztaczamy przede wszystkim nad ubogimi dziećmi z rodzin objętych pomocą odzieżową i żywnościową.

Na co przeznaczamy darowizny na Dzień Dziecka

Wpłaty służą zorganizowaniu imprez okolicznościowych dla dzieci. Za te pieniądze kupujemy nagrody, upominki, żywność na pikniki, pokrywamy koszty przejazdu muzyków i wynajęcia sali (o ile nie jest udostępniona bezpłatnie) itd.

Przewiń w górę ^

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij