Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Dzień Dziecka

Dzień DzieckaIdąc w życie coraz dalej i dalej często wracamy wspomnieniami do tego, co minęło: sielskich i anielskich lat beztroskiego dzieciństwa. Tęsknimy za dobrym czasem, w którym nie było tylu trosk, zmartwień i problemów co dziś - w dorosłym życiu. Niestety nie każdy z nas ma wspomnienia pełne beztroski, szczęścia i radości. Czasem powrót do dziecięcych lat wiąże się ze strachem, bólem i wstydem. Dziś również jest wiele dzieci, które nie mają wesołego dzieciństwa. Dobra wiadomość jest taka, że wspólnie możemy to zmienić! Spraw, aby ubogie dzieci miały dobre wspomnienia…

Wpłać swój dar na konto zbiórki publicznej:
Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
54 1240 1994 1111 0010 3162 7042 z dopiskiem "Dzień dziecka"
z dopiskiem „Dzień Dziecka”
Zachęcamy do skorzystania z szybkiego przelewu on-line.

Dzieci naszym oczkiem w głowie

Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca od początku swojego istnienia troszczy się przede wszystkim o los dzieci. Z myślą o nich prowadzimy świetlice środowiskowe, organizujemy wypoczynek i pomoc szkolną. Włączamy się w zbiórkę żywności Podziel Się Posiłkiem i akcję Noworoczny Upominek. Wspólnie z nimi obchodzimy ich święto - Dzień Dziecka.

Razem świętujemy

Uśmiech dziecka jest pełną słodyczy odpowiedzią na dobro. Staramy się, aby gościł na twarzach najmłodszych jak najczęściej. Dlatego z okazji Dnia Dziecka przygotowujemy dla nich specjalne spotkania. Pragniemy, aby te chwile radości i dobre wspomnienia stanowiły przeciwwagę dla dni smutku i krzywdy.

Aby Dzień Dziecka był źródłem niezapomnianych przeżyć i gwarancją przyjemnie spędzonego czasu, zapraszamy najmłodszych na pikniki, koncerty, zachęcamy do udziału w zabawach integracyjnych, konkursach, zaskakujemy nagrodami i upominkami.

Swoją pieczę roztaczamy przede wszystkim nad ubogimi dziećmi z rodzin objętych pomocą odzieżową i żywnościową.

Na co przeznaczamy darowizny na Dzień Dziecka

Wpłaty służą zorganizowaniu imprez okolicznościowych dla dzieci. Za te pieniądze kupujemy nagrody, upominki, żywność na pikniki, pokrywamy koszty przejazdu muzyków i wynajęcia sali (o ile nie jest udostępniona bezpłatnie).

Poznaj wszystkie nasze projekty!

Z roku na rok staramy się powiększać zakres naszych działań oraz ilość osób, do których docieramy z pomocą. Zobacz, jak to robimy.

więcej
Zapisz się na Newsletter
Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij